Hakkımızda

Geçmişimiz ile gurur duyuyor ve başarılı bir gelecek için gayret gösteriyoruz ...

Hakkımızda

30 Yıllık Tecrübe

Rotasyon Teknolojisi ile Polietilenden Muhtelif ürünler üreten Polikap 1987 yılından itibaren olağanüstü hizmet, hizmet, kalite anlayışı ve ürün çeşitliliği ile, Türkiye’de Polietilenden muhtelif ürünler üreten öncü kuruluştur.

Polikap üretimin her safhasında toplam kalite prensibini uygular. Müşteri memnuniyetini esas alan ve bunu sağlamanın yolunun, kaliteli üretim ve kalite hizmetten geçtiğini bilen firmamız TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile kalitesini belgelemiştir. Polikap satış sonrası hizmete, en az ürün satmak kadar önem veririr. Bu bağlamda, Polikap toplam kalite prensibini satış sonrası hizmetinede uygular. Polikap’ın yapısında hizmet ve üretim birbirine en iyi şekilde bütünleşmiştir.

Su ve Asit Tankları vb. ürünler ile Sulama ve Kimya Sektörüne, Zeytin-Salamura Tankları ile gıda sektörüne, Zirai İlaçlama Tankları ve Tohum Sandıkları ile Tarım Sektörüne, Bireysel ve Toplu Hayvan Barınakları vb. ürünler ile hayvancılık sektörüne, Genel Amaçlı Taşıma ve Konfeksiyon Arabaları vb. ürünler ile Tekstil Sektörüne, Optimis Yelkenli Tekneler, Deniz Bisikletleri, ve Kano vb. ürünler ile denizcilik sektörüne; Polietilen Çocuk Oyun gurupları vb. ürünle ile eğlence sektörüne, Teşhir Tezgahları vb. ürünler ile Pazarcılık ve MArket Sektörü gibi bir çok sektöre ürün gamında çeşitlilik ile hitap eden Polikap LTD. Şti. ürün çeşitliliğini ve hitap ettiği sektörleri genişletmekteve devamlı oalarak kendini yenilemektedir.

poli_k-1_5
GELECEĞİNİZ İÇİN DOĞRU TERCİH
Görükle Sanayi Bölgesi Bursa- İzmir Yolu 20.km No:8 Nilüfer/BURSA Tel: 0 224 483 43 00
Fax: 0224 483 43 03